Wyniki konkursów przedmiotowych – etap szkolny 2012/2013

Konkurs Fizyczny

1.      Termin: 09.11.2012 r.

2.      Liczba uczestników: 16

3.      Liczba uczniów, którzy zdobyli nie mniej niż 75% punktów: 3

 

Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

     Klasa

     Ilość    

  uzyskanych  

   punktów

     Ilość uzyskanych punktów w %

1

Anna Bednarska

IIIa

16

80

2

Luiza Luchowska

IIIb

16

80

3

Sebastian Karwat

IIIb

15

75

 

Konkurs Języka Angielskiego

1.      Termin: 12.11.2012 r.

2.      Liczba uczestników: 11

3.      Liczba uczniów, którzy zdobyli nie mniej niż 75% punktów:  4

 

Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

     Klasa

     Ilość    

  uzyskanych  

   punktów

     Ilość uzyskanych punktów w %

1

Luiza Luchowska

IIIb

48

77

2

Tomasz Zając

IIa

48

77

3

Jędrzej Błaszczuk

IIb

48

77

4

Patrycja Brodkorb

IIIb

47

75

 

Konkurs Biologiczny

1.      Termin: 16.11.2012 r.

2.      Liczba uczestników: 20

3.      Liczba uczniów, którzy zdobyli nie mniej niż 75% punktów:  7

 

Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

     Klasa

     Ilość    

  uzyskanych  

   punktów

     Ilość uzyskanych punktów w %

1

Patrycja Brodkorb

IIIb

37

82

2

Justyna Bidzińska

IIIb

36

80

3

Katarzyna Charłamów

IIa

36

80

4

Ilona Mrozek-Gliszczyńska

IIb

35

77

5

Luiza Luchowska

IIIb

34

75

6

Rafał Sopel

IIIb

34

75

7

Aleksandra Maćków

Ia

34

75

 

Konkurs Geograficzny

1.      Termin: 16.11.2012 r.

2.      Liczba uczestników: 8

3.      Liczba uczniów, którzy zdobyli nie mniej niż 75% punktów:  3

 

Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

     Klasa

     Ilość    

  uzyskanych  

   punktów

     Ilość uzyskanych punktów w %

1

Justyna Bidzińska

IIIb

50,5

84

2

Marta Bieda

IIIa

46,5

78

3

Sebastian Karwat

IIIb

45,5

76

 

Konkurs Polonistyczny

1.      Termin: 20.11.2012 r.

2.      Liczba uczestników: 24

3.      Liczba uczniów, którzy zdobyli nie mniej niż 75% punktów:  10

 

Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

     Klasa

     Ilość    

  uzyskanych  

   punktów

     Ilość uzyskanych punktów w %

1

Marcin Świerczewski

IIb

37

86

2

Rafał Sopel

IIIb

36

84

3

Ilona Mrozek-Gliszczyńska

IIb

34,5

80

4

Marta Bieda

IIIa

34

79

5

Justyna Bidzińska

IIIb

33,5

78

6

Katarzyna Hutnik

IIIa

33

77

7

Luiza Luchowska

IIIb

33

77

8

Anna Bednarska

IIIa

33

77

9

Marta Bogoń

IIIb

32,5

76

10

Aleksandra Maćków

Ia

32,5

76

 

Konkurs Matematyczny

1.      Termin: 21.11.2012 r.

2.      Liczba uczestników: 10

3.      Liczba uczniów, którzy zdobyli nie mniej niż 75% punktów:  5

 

Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

     Klasa

     Ilość    

  uzyskanych  

   punktów

     Ilość uzyskanych punktów w %

1

Rafał Sopel

IIIb

9

90

2

Sebastian Karwat

IIIb

9

90

3

Denis Hoffman

IIIc

9

90

4

Kamil Kruczkiewicz

IIIc

9

90

5

Luiza Luchowska

IIIb

8

80

 

Konkurs Techniczny

1.      Termin: 22.11.2012 r.

2.      Liczba uczestników: 12

3.      Liczba uczniów, którzy zdobyli nie mniej niż 75% punktów: 1

 

Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

     Klasa

     Ilość    

  uzyskanych  

   punktów

     Ilość uzyskanych punktów w %

1

Ilona Mrozek-Gliszczyńska

IIb

33

82,5

 

Konkurs Języka Niemieckiego

1.      Termin: 22.11.2012 r.

2.      Liczba uczestników: 27

3.      Liczba uczniów, którzy zdobyli nie mniej niż 75% punktów:  7

 

Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

     Klasa

     Ilość    

  uzyskanych  

   punktów

     Ilość uzyskanych punktów w %

1

Denis Brzank

IIc

57

95

2

Nikola Piętka

IIIc

52

87

3

Konrad Adolf

IIIc

49

82

4

Rafał Reszka

IIIc

48

80

5

Fabian Nowotny

IIc

46

77

6

Samuel Spicki

IIIc

46

77

7

Rafał Spyra

Ib

45

75

 

Konkurs Historyczny

1.      Termin: 22.11.2012 r.

2.      Liczba uczestników: 13

3.      Liczba uczniów, którzy zdobyli nie mniej niż 75% punktów: 6

 

Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

     Klasa

     Ilość    

  uzyskanych  

   punktów

     Ilość uzyskanych punktów w %

1

Justyna Bidzińska

IIIb

62

87

2

Marcin Świerczewski

IIb

58

81

3

Sebastian Karwat

IIIb

57

80

4

Kamil Kruczkiewicz

IIIc

56

76

5

Krzysztof Sporek

IIIc

56

76

6

Dominik Paszkowski

IIb

53

75

 

Konkurs Chemiczny

1.      Termin: 23.11.2012 r.

2.      Liczba uczestników: 11

3.      Liczba uczniów, którzy zdobyli nie mniej niż 75% punktów: 3

 

Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

     Klasa

     Ilość    

  uzyskanych  

   punktów

     Ilość uzyskanych punktów w %

1

Marta Bieda

IIIa

19

76

2

Luiza Luchowska

IIIb

19

76

3

Rafał Sopel

IIIc

19

76

 

 

© Gimnazjum w Korfantowie