Eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych w Gimnazjum im. Czesława Niemena w Korfantowie

Eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych
w Gimnazjum im. Czesława Niemena w Korfantowie

 

12 listopada 2013 r. – Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Tomasz Misztal

I b

2

Antoni Misztal

I b

3

Jędrzej Błaszczuk

III b

4

Przemysław Rembacz

III d

5

Katarzyna Charłamów

III a

6

Joanna Pawlicka

III a

7

Ilona Mrozek – Gliszczyńska

III b

8

Marek Kłonowski

I b

9

Agata Jacheć

III a

10

Dominik Paszkowski

III b

11

Marcin Świerczewski

III b

12

Krzysztof Wilk

III d

13

Marcelina Pudełek

III a

14

Marcel Preussner

III a

15

Michał Zientala

III a

16

Kamila Buczkowska

III b

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Tomasz Misztal

30

100

I b

2

Antoni Misztal

28

93,3

I b

3

Jędrzej Błaszczuk

25

83

III b

4

Przemysław Rembacz

25

83

III d

5

Katarzyna Charłamów

24

80

III a

6

Joanna Pawlicka

24

80

III a

 

13 listopada 2013 r. – Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Tomasz Misztal

I b

2

Antoni Misztal

I b

3

Jędrzej Błaszczuk

III b

4

Przemysław Rembacz

III d

5

Katarzyna Charłamów

III a

6

Joanna Pawlicka

III a

7

Ilona Mrozek – Gliszczyńska

III b

8

Marcin Świerczewski

III b

9

Krzysztof Wilk

III d

10

Marcelina Pudełek

III a

11

Barbara Purat

III d

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Barbara Purat

55

92

III d

2

Tomasz Misztal

52

87

I b

3

Antoni Misztal

48,5

80

I b

4

Ilona Mrozek – Gliszczyńska

47,5

79

III b

5

Jędrzej Błaszczuk

45

75

III b

6

Przemysław Rembacz

45

75

III d

 

14 listopada 2013 r. – Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Denis Brzank

III c

2

Rafał Spyra

II b

3

Michelle Korgiel

II b

4

Agata Zagwocka

III c

5

Aleksander Fudali

II a

6

Patrycja Kaplytta

I c

7

Dawid Bogon

I c

8

Fabian Nowotny

III c

9

Magdalena Kolek

II a

10

Dominika Przyklenk

III c

11

Barbara Purat

III d

12

Agnieszka Mariowska

II a

13

Joanna Duszewicz

III a

14

Marcel Preussner

III a

15

Dominika Surma

III c

16

Jakub Zientala

III a

17

Michał Zientala

III a

18

Robert Budynek

II b

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Denis Brzank

46

92

III c

2

Rafał Spyra

45

90

II b

3

Michelle Korgiel

44

89

II b

4

Agata Zagwocka

43

86

III c

5

Aleksander Fudali

43

86

II a

6

Patrycja Kaplytta

40

80

I c

 

15 listopada 2013 r. – Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Jędrzej Błaszczuk

III b

2

Katarzyna Woźny

III b

3

Marcin Świerczewski

III b

4

Tomasz Zając

III a

5

Wojciech Pieczara

III d

6

Emilia Gąsior

II c

7

Anna Otremba

II a

8

Aleksandra Wilk

III b

9

Aleksandra Maćków

II a

10

Paweł Mroczko

III d

11

Michał Bidziński

II a

12

Marcelina Pudełek

III a

13

Agnieszka Mariowska

II a

14

Angelika Mistarz

III b

15

Paulina Bej

II a

16

Barbara Purat

III d

17

Natalia Kryś

III b

18

Julia Karwat

II a

19

Nina Malawska

III a

20

Paulina Zarzeczna

II a

21

Melania Zamojska

III a

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Jędrzej Błaszczuk

44

81

III b

2

Katarzyna Woźny

42

77

III b

3

Marcin Świerczewski

41

76

III b

4

Tomasz Zając

41

76

III a

5

Wojciech Pieczara

40,5

75

III d

 

18 listopada 2013 r. – Wojewódzki Konkurs Chemiczny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Jędrzej Błaszczuk

III b

2

Przemysław Rembacz

III d

3

Ilona Mrozek – Gliszczyńska

III b

4

Tomasz Zając

III a

5

Katarzyna Charłamów

III a

6

Joanna Pawlicka

III a

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Jędrzej Błaszczuk

19

76

III b

2

Przemysław Rembacz

19

76

III d

 

19 listopada 2013 r. – Wojewódzki Konkurs Biologiczny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Katarzyna Malinowska

I a

2

Krzysztof Zientala

I a

3

Bartłomiej Wodziński

I a

4

Daniel Wawryk

I a

5

Marek Kłonowski

I b

6

Tomasz Misztal

I b

7

Antoni Misztal

I b

8

Michał Szczepaniak

I b

9

Tomasz Zamojski

I b

10

Dawid Bogon

I c

11

Ada Wąsowicz

I c

12

Aleksandra Maćków

II a

13

Agnieszka Mariowska

II a

14

Dawid Bieda

II b

15

Aleksandra Szczygielska

II b

16

Katarzyna Charłamów

III a

17

Magdalena Jahołkowska

III a

18

Joanna Pawlicka

III a

19

Tomasz Zając

III a

20

Jędrzej Błaszczuk

III b

21

Przemysław Rembacz

III d

22

Ilona Mrozek – Gliszczyńska

III b

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Agnieszka Mariowska

24

80

II a

2

Katarzyna Charłamów

23

76,7

III a

3

Ilona Mrozek – Gliszczyńska

23

76,7

III b

 

20 listopada 2013 r. – Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Przemysław Rembacz

III d

2

Barbara Purat

III d

3

Dawid Bogon

I c

4

Sonia Kumala

III d

5

Paulina Kulig

III d

6

Jędrzej Błaszczuk

III b

7

Ilona Mrozek – Gliszczyńska

III b

8

Marcin Świerczewski

III b

9

Krzysztof Dżugaj

III c

10

Tomasz Zając

III a

11

Agnieszka Mariowska

II a

12

Aleksander Fudali

II a

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Przemysław Rembacz

27

87

III d

2

Dawid Bogon

24

77

I c

3

Ilona Mrozek – Gliszczyńska

24

77

III b

4

Marcin Świerczewski

24

77

III b

 

21 listopada 2013 r. – Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Jędrzej Błaszczuk

III b

2

Dawid Bogon

I c

3

Katarzyna Charłamów

III a

4

Magdalena Czyż

III c

5

Klaudia Dawidowicz

III a

6

Agata Jacheć

III a

7

Sonia Kumala

III d

8

Aleksandra Maćków

II a

9

Agnieszka Mariowska

II a

10

Tomasz Misztal

I b

11

Antoni Misztal

I b

12

Paweł Mroczko

III d

13

Ilona Mrozek – Gliszczyńska

III b

14

Wojciech Pieczara

III d

15

Dominika Przyklenk

III c

16

Barbara Purat

III d

17

Przemysław Rembacz

III d

18

Julia Rybotycka

III d

19

Dominika Surma

III c

20

Dominika Szurgut

I c

21

Marcin Świerczewski

III b

22

Tomasz Zając

III a

23

Melania Zamojska

III a

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Dawid Bogon

41,5

83

I c

2

Aleksandra Maćków

40,5

81

II a

3

Tomasz Misztal

40

80

I b

4

Sonia Kumala

38,5

77

III d

5

Przemysław Rembacz

38,5

77

III d

6

Julia Rybotycka

38

76

III d

7

Marcin Świerczewski

38

76

III b

8

Tomasz Zając

37,5

75

III a

 

© Gimnazjum w Korfantowie