Eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych 2014/15

 

 

Eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych
w Gimnazjum im. Czesława Niemena w Korfantowie

 

14 listopada 2014 r. – Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Tomasz Misztal

II b

2

Antoni Misztal

II b

3

Dawid Bogon

II c

4

Aleksandra Świerczewska

III a

5

Monika Świerczewska

III a

6

Monika Pruchnik

III a

7

Oliwia Jasińska

III a

8

Julia Karwat

III a

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Tomasz Misztal

30

100

II b

2

Antoni Misztal

28

93,3

II b

 

18 listopada 2014 r. – Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Tomasz Misztal

II b

2

Antoni Misztal

II b

3

Dawid Bogon

II c

4

Sylwia Kucharzak

III a

5

Agnieszka Mariowska

III a

6

Aleksandra Maćków

III a

7

Paweł Przyklenk

III b

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Tomasz Misztal

55

92

II b

2

Antoni Misztal

51

85

II b

3

Dawid Bogon

49

82

II c

 

31 października 2014 r. – Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Oliwia Hauser

I a

2

Krzysztof Holek

I a

3

Natalia Karpicka

I b

4

Marlena Krupa

I b

5

Dawid Bogon

II c

6

Patrycja Kaplytta

II c

7

Magdalena Kolek

III a

8

Katarzyna Malinowska

II a

9

Aleksander Fudali

III a

10

Michelle Korgiel

III b

11

Rafał Spyra

III b

12

Aleksandra Szczygielska

III b

13

Amanda Wajda

III b

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Michelle Korgiel

47

94

III b

2

Marlena Krupa

46

92

I b

3

Aleksander Fudali

44,5

89

III a

4

Patrycja Kaplytta

40,5

81

II c

5

Magdalena Kolek

40

80

III a

6

Rafał Spyra

39

78

III b

7

Dawid Bogon

37,5

75

II c

 

24 października 2014 r. – Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Tomasz Misztal

II b

2

Antoni Misztal

II b

3

Marlena Krupa

I b

4

Paulina Zarzeczna

III a

5

Agnieszka Mariowska

III a

6

Anna Otremba

III a

7

Julia Karwat

III a

8

Marek Kłonowski

II b

9

Jacek Krzympiec

II a

10

Izabela Dziedzic

II b

11

Lidia Przystawska

II a

12

Aleksandra Maćków

III a

13

Katarzyna Malinowska

II a

14

Paulina Bej

III a

15

Oliwia Jasińska

III a

16

Tomasz Zamojski

II b

17

Dawid Bogon

II c

18

Emilia Gąsior

III c

19

Michał Szczepaniak

II b

20

Michał Bidziński

III a

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Tomasz Misztal

27

84

II b

2

Antoni Misztal

26

81

II b

3

Marlena Krupa

25

78

I b

4

Paulina Zarzeczna

25

78

III a

5

Agnieszka Mariowska

24

75

III a

6

Anna Otremba

24

75

III a

7

Julia Karwat

24

75

III a

 

 

 

 

21 listopada 2014 r. – Wojewódzki Konkurs Chemiczny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Dawid Bieda

III b

2

Sylwia Kucharzak

III a

3

Aleksandra Maćków

III a

4

Agnieszka Mariowska

III a

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Aleksandra Maćków

20

80

III a

2

Agnieszka Mariowska

19

76

III a

 

19 listopada 2014 r. – Wojewódzki Konkurs Biologiczny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Katarzyna Malinowska

II a

2

Marek Kłonowski

II b

3

Tomasz Misztal

II b

4

Antoni Misztal

II b

5

Dawid Bogon

II c

6

Sylwia Kucharzak

III a

7

Aleksandra Maćków

III a

8

Agnieszka Mariowska

III a

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Aleksandra Maćków

41

89

III a

2

Dawid Bogon

36

78

II c

3

Tomasz Misztal

35

76

II b

 

12 listopada 2014 r. – Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Marek Kłonowski

II b

2

Tomasz Misztal

II b

3

Antoni Misztal

II b

4

Dawid Bogon

II c

5

Agnieszka Mariowska

III a

6

Michał Bidziński

III a

7

Aleksander Fudali

III a

8

Anna Otremba

III a

9

Paulina Zarzeczna

III a

10

Aleksandra Świerczewska

III a

11

Monika Świerczewska

III a

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Dawid Bogon

21

84

II c

2

Antoni Misztal

20

80

II b

3

Michał Bidziński

19

76

III a

 

20 listopada 2014 r. – Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Emilia Gąsior

III c

2

Dawid Bogon

II c

3

Anna Otremba

III a

4

Agnieszka Mariowska

III a

5

Aleksandra Maćków

III a

6

Marcelina Kłębek

II b

7

Michał Szczepaniak

II b

8

Marek Kłonowski

II b

9

Tomasz Misztal

II b

10

Antoni Misztal

II b

11

Katarzyna Grabarczyk

II b

12

Izabela Dziedzic

II b

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Aleksandra Maćków

24

88

III a

2

Marcelina Kłębek

21

77

II b

3

Antoni Misztal

20

75

II b

4

Tomasz Misztal

20

75

II b

7 listopada 2014 r. – Wojewódzki Konkurs Fizyczny

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Michał Bidziński

III a

2

Dawid Bogon

II c

3

Dawid Bieda

III b

4

Agnieszka Mariowska

III a

5

Aleksandra Maćków

III a

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Dawid Bogon

17

89

II c

2

Aleksandra Maćków

15

79

III a

3

Michał Bidziński

14

75

III a

 

4 listopada 2014 r. – ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

 

Lista uczestników konkursu:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1

Aleksandra Świerczewska

III a

2

Monika Świerczewska

III a

3

Anna Otremba

III a

4

Agnieszka Mariowska

III a

5

Aleksandra Maćków

III a

6

Paulina Bej

III a

7

Oliwia Jasińska

III a

8

Joanna Pruchnik

III a

9

Tomasz Misztal

II b

10

Antoni Misztal

II b

11

Paulina Zarzeczna

III a

12

Michał Bidziński

III a

13

Julia Karwat

III a

14

Sylwia Kucharzak

III a

15

Magdalena Kolek

III a

 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

1

Tomasz Misztal

44

91,7

II b

2

Antoni Misztal

38

79,2

II b

 

© Gimnazjum w Korfantowie