ELIMINACJE MIEJSKO-GMINNE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2014-2015

 

ELIMINACJE MIEJSKO-GMINNE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (SP)
I GIMNAZJÓW (G)

 

rok szkolny 2014/2015

ORGANIZATORZY: GMINA KORFANTÓW I GMINA ŁAMBINOWICE

 

 

1.     Wojewódzki Konkurs Polonistyczny  

 dla szkół podstawowych – 7 stycznia 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Grzegorz Buczkowski

ZSP Korfantów

73%

Agnieszka Andrejszyn

2.

Paulina Kucia

ZSP Ścinawa Mała

72%

Józefa Frukacz

3.

Anna Koszyk

ZSP Przechód

60%

Aurelia Walczuk

4.

 

Wiktoria Paszkowska

ZSP Korfantów

54%

Agnieszka Andrejszyn

5.

Maria Dobrowolska

ZSP Ścinawa Mała

52%

Józefa Frukacz

6.

Wiktoria Konopka

ZSP Ścinawa Mała

43%

Józefa Frukacz

7.

Elżbieta Kuźnik

ZSP Przechód

40%

Aurelia Walczuk

8.

Vanessa Korgiel

ZSP Przechód

37%

Aurelia Walczuk

 

2. Wojewódzki Konkurs Matematyczny
dla szkół podstawowych – 8 stycznia 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Grzegorz Buczkowski

ZSP Korfantów

62,5%

Aleksandra Mirecka

2.

Anna Koszyk

ZSP Przechód

22,5%

Grzegorz Łaszczewski

 

3. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
dla szkół podstawowych – 9 stycznia 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Juliusz Wojdyła

ZSP Korfantów

57,5%

Ewa Walczak

2.

Elżbieta Kuźnik

ZSP Przechód

40%

Alicja Stolarczyk

3.

 

Grzegorz Buczkowski

ZSP Korfantów

35%

Ewa Walczak

Jakub Kołkowski

ZSP Korfantów

35%

Ewa Walczak

5.

Wiktoria Konopka

ZSP Ścinawa Mała

20%

Justyna Seman

6.

Anna Bogonowicz

ZSP Korfantów

15%

Ewa Walczak

 

 

4. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego  
dla szkół podstawowych – 13 stycznia 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Vanessa Korgiel

ZSP Przechód

85%

Monika Wójcik

2.

Julia Hetmańska

ZSP Korfantów

76,5%

Angelika Żabińska

3.

Tomasz Stankala

ZSP Korfantów

65,5%

Angelika Żabińska

4.

Melisa Sacher

ZSP Ścinawa Mała

55%

Justyna Didyłowska

5.

Maksymilian Lisson

ZSP Przechód

48%

Monika Wójcik

6.

Paulina Kucia

ZSP Ścinawa Mała

26%

Justyna Didyłowska

7.

Anna Staszków

ZSP Ścinawa Mała

23%

Justyna Didyłowska

8.

Maria Dobrowolska

ZSP Ścinawa Mała

22,5%

Justyna Didyłowska

 

 

5. Wojewódzki Konkurs Historyczny
dla szkół podstawowych – 16 stycznia 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Grzegorz Buczkowski

ZSP Korfantów

66%

Marek Misztal

2.

Wiktoria Paszkowska

ZSP Korfantów

51%

Marek Misztal

3.

Miłosz Kurzeja

ZSP Korfantów

50%

Marek Misztal

4.

Elżbieta Kuźnik

ZSP Przechód

46%

Andrzej Kruczkiewicz

5.

Daniel Szmolke

ZSP Przechód

43%

Andrzej Kruczkiewicz

6.

Maksymilian Lisson

ZSP Przechód

37%

Andrzej Kruczkiewicz

 

 

6. Wojewódzki Konkurs Chemiczny
dla gimnazjów – 14 stycznia 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Patryk Szlufik

PG w Łambinowicach

82,1%

Irena Raróg

2.

Aleksandra Maćków

G Korfantów

75%

Jolanta Flakowska

 

 3.

Agnieszka Mariowska

G Korfantów

60,7%

Jolanta Flakowska

Paulina Szułkowska

PG w Łambinowicach

60,7%

Irena Raróg

 

 

7. Wojewódzki Konkurs Historyczny
dla gimnazjów – 15 stycznia 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Tomasz Misztal

G Korfantów

82,08%

Katarzyna Sokół

2.

Antoni Misztal

G Korfantów

73,13%

Katarzyna Sokół

3.

Julia Mazurek

PG Łambinowice

52,23%

Bożena Wojciechowska

4.

Jędrzej Madej

PG Łambinowice

47,76%

Agnieszka Synowiec

5.

Karolina Łatwis

PG Łambinowice

41,79%

Bożena Wojciechowska

 

 

8. Wojewódzki Konkurs Historyczny
dla szkół podstawowych – 16 stycznia 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Grzegorz Buczkowski

ZSP Korfantów

66%

Marek Misztal

2.

Wiktoria Paszkowska

ZSP Korfantów

51%

Marek Misztal

3.

Miłosz Kurzeja

ZSP Korfantów

50%

Marek Misztal

4.

Elżbieta Kuźnik

ZSP Przechód

46%

Andrzej Kruczkiewicz

5.

Daniel Szmolke

ZSP Przechód

43%

Andrzej Kruczkiewicz

6.

Maksymilian Lisson

ZSP Przechód

37%

Andrzej Kruczkiewicz

 

9. Wojewódzki Konkurs Matematyczny 
dla gimnazjów – 2 luty 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Antoni Misztal

G Korfantów

97%

Ryszard Lorenc

2..

Dawid Bogon

G Korfantów

84%

Ryszard Lorenc

  3.

Aleksandra Psarska

G Łambinowice

63%

Edyta Figiel

4.

Jędrzej Madej

G Łambinowice

62%

Iwona Wojdyło

5.

Michał Bidziński

G Korfantów

62%

Małgorzata Hetmańska

6.

Patryk Szlufik

G Łambinowice

61%

Edyta Figiel

7.

Katarzyna Kuta

G Łambinowice

60%

Iwona Wojdyło

8.

Jacek Więch

G Łambinowice

59%

Edyta Figiel

9.

Krzysztof Szarota

G Łambinowice

58%

Edyta  Figiel

10.

Izabela Zagrodnik

G Łambinowice

57%

Iwona Wojdyło

11.

Bartłomiej Lachowicz

G Łambinowice

56%

Edyta  Figiel

12.

Michał Sękowski

G Łambinowice

53%

Iwona Wojdyło

13.

Karolina Łatwis

G Łambinowice

52%

Edyta  Figiel

14.

Aleksandra Bernacka

G Łambinowice

46%

Edyta  Figiel

15.

Julia Mazurek

G Łambinowice

43%

Edyta  Figiel

16.

Paulina Latta

G Łambinowice

38%

Edyta  Figiel

 

10. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny
dla gimnazjów – 3 luty 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Patryk Szlufik

G Łambinowice

85%

Anna Sobczyńska

2.

Marcelina Kłębek

G Korfantów

85%

Katarzyna Koteluk

3.

Aleksandra Maćków

G Korfantów

85%

Ireneusz Misztal

4.

Tomasz Misztal

G Korfantów

81,5%

Katarzyna Koteluk

5.

Bartosz Sporek

G Łambinowice

78,5%

Anna Sobczyńska

6.

Antoni Misztal

G Korfantów

75,4%

Katarzyna Koteluk

7.

Lucyna Zabłocka

G Łambinowice

70,8%

Anna Sobczyńska

 

11. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
dla gimnazjów – 4 luty 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Emilia Browarska

G Łambinowice

68%

Jolanta Szczepańska

2.

Tomasz Misztal

G Korfantów

65%

Oleksandra Yatsyga

 

3.

Patryk Szlufik

G Łambinowice

56%

Jolanta Szczepańska

Antoni Misztal

G Korfantów

56%

Oleksandra Yatsyga

5.

Katarzyna Kuta

G Łambinowice

55%

Jolanta Szczepańska

6.

Marlena Krupa

G Korfantów

53%

Oleksandra Yatsyga

7.

Agnieszka Mariowska

G Korfantów

36%

Monika Radom

8.

Bartosz Sporek

G Łambinowice

43%

Jolanta Szczepańska

9.

Anna Otremba

G Korfantów

33%

Monika Radom

10.

Paulina Zarzeczna

G Korfantów

28%

Monika Radom

11.

Julia Karwat

G Korfantów

23%

Monika Radom

 

12. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego  
dla gimnazjów – 5 luty 2015  r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Rafał Spyra

G Korfantów

71%

Patrycja Magiera

2.

Karolina Leibig

G Łambinowice

67%

Gabriela Deszczka

3.

Michelle Korgiel

G Korfantów

65%

Patrycja Magiera

4.

Denis Fogel

G Łambinowice

59%

Gabriela Deszczka

5.

Aleksander Fudali

G Korfantów

55%

Patrycja Magiera

6.

Marlena Krupa

G Korfantów

54,5%

Patrycja Magiera

7.

Magdalena Kolek

G Korfantów

51%

Angelika Żabińska

8.

Patrycja Kaplytta

G Korfantów

50%

Angelika Żabińska

9.

Amanda Vogt

G Łambinowice

50%

Gabriela Deszczka

10.

Dawid Bogon

G Korfantów

41%

Angelika Żabińska

11.

Dawid Drobek

G Łambinowice

31%

Gabriela Deszczka

 

13. Wojewódzki Konkurs Geograficzny   
dla gimnazjów 6 luty 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

Tomasz Misztal

G Korfantów

80%

Barbara Skiba

2.

Antoni Misztal

G Korfantów

77,5%

Barbara Skiba

3.

Karolina Łatwis

G Łambinowice

53,7%

Alicja Rosińska

4.

Dawid Bogon

G Korfantów

42,5%

Barbara Sikba

5.

Patryk Szlufik

G Łambinowice

41,2%

Alicja Rosińska

 

14. Wojewódzki Konkurs Biologiczny
dla gimnazjów – 10 luty 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

 

1.

Tomasz Misztal

G Korfantów

83,3%

Jolanta Flakowska

Aleksandra Maćków

G Korfantów

83,3%

Jolanta Flakowska

2.

Dawid Bogon

G Korfantów

60,0%

Jolanta Flakowska

3.

Artur Martynowicz

G Tułowice

53,3%

Małgorzata Wąsowicz

4.

Jan Proskórnicki

G Tułowice

50%

Małgorzata Wąsowicz

5.

Emilia Browarska

G Łambinowice

50%

Marzena Skut

6.

Krzysztof Szarota

G Łambinowice

46,7%

Marzena Skut

7.

Sara Matuszewska

G Łambinowice

33,3%

Marzena Skut

8.

Agnieszka Jaworska

G Tułowice

30%

Małgorzata Wąsowicz

9.

Anna Górska

---------------------

---------------

----------------------------

 

15. Wojewódzki Konkurs Fizyczny  
dla gimnazjów – 13 luty 2015 r.

 

Lp.

Uczeń

Szkoła

Procent poprawnych odpowiedzi

Opiekun

1.

 

Emilia Browarska

G Łambinowice

65%

Irena Raróg

Jędrzej Madej

G Łambinowice

65%

Irena Raróg

2.

 

Aleksandra Maćków

G Korfantów

60%

Jadwiga Schwarzer

Dawid Bogon

G Korfantów

60%

Jadwiga Schwarzer

3.

Michał Bidziński

G Korfantów

40%

Jadwiga Schwarzer

 

Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego 2015 rok 

 

Nazwa konkursu

 

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Język niemiecki

 

Vanessa Korgiel

 

Polonistyczny

 

 

Aleksandra Maćków

Historyczny

 

 

Tomasz Misztal

Matematyczny

 

Antoni Misztal

Dawid Bogon

Biologiczny

 

   

Korfantów, 2015-02-20

 

 

 

 

© Gimnazjum w Korfantowie