OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

1

I a

Karolina Szelwach

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Lekkoatletyce – pchnięcie kulą,

II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS w Lekkoatletyce – pchnięcie kulą,

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Lekkoatletyce – pchnięcie kulą,

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Lekkoatletyce – rzut dyskiem.

2

I a

Michał Borawski

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

3

I a

Jakub Holek

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

4

I a

Mateusz Kawala

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w biegach przełajowych,

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

5

I a

Patryk Korociński

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

6

I a

Adrian Krawczyk

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

7

I a

Jakub Szelwach

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

8

I a

Sebastian Ziółkowski

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

9

I a

Michał Trybulski

III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS w Lekkoatletyce - rzut dyskiem.

10

I a

Julia Krupska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Lekkoatletyce - w biegu na 1000 m.

11

I a

Dominik Ludwig

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Lekkoatletyce - w biegu na 2000 m.

12

I a

Olimpia Hutnik

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Lekkoatletyce - rzut młotem.

13

I b

Aleksandra Iżykowska

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

14

I b

Aleksandra Jacheć

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego - w tenisie stołowym.

15

I b

Aleksandra Tobiasz

III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Nyskiego - w tenisie stołowym.

16

I c

Izabela Pasiniewicz

III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS w Lekkoatletyce – skok wzwyż,

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Lekkoatletyce – skok wzwyż.

17

I c

Sikacka Sandra

II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS w Lekkoatletyce – 100 m ppł.

18

I c

Emilia Klampko

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

19

II a

Jarosław Bęben

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

20

II a

Dejwid Jackowski

II miejsce w Mistrzostwach Województwa OZLA w Biegach Przełajowych,

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”,

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

21

II a

Jacek Krzympiec

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

22

II a

Marek Krzympiec

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

23

II a

Marcin Ruliński

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

24

II a

Szymon Szostak

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

25

II a

Bartłomiej Wodziński

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym,

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

26

II a

Gracjan Wojakowski

III miejsce w Mistrzostwach Województwa OZLA w Biegach Przełajowych,

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”,

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

27

II a

Krzysztof Zientala

I miejsce w Wojewódzkim Finale „Piłkarska Kadra Czeka”.

28

II a

Kamila Brodkorb

I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce – skok wzwyż.

29

II a

Natalia Kotynia

III miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS w Biegach Przełajowych w kategorii młodziczek,

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

30

II a

Daniel Wawryk

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Lekkoatletyce – rzut młotem.

31

II a

Lidia Przystawska

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

32

II a

Patryk Strzelczyk

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Lekkoatletyce – rzut oszczepem.

33

II a

Wiktoria Bocheńska

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

34

II b

Klaudiusz Krąpiec

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym,

I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym indywidualnym.

35

II b

Patrycja Kucia

I miejsce w Mistrzostwach Województwa SZS w Lekkoatletyce - rzut dyskiem,

II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce  - rzut młotem.

36

          II b

Michał Szczepaniak

II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce  - rzut młotem.

37

III a

Bidziński Michał

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce – skok wzwyż,

III miejsce w Mistrzostwach Województwa OLZA w Lekkoatletyce – rzut oszczepem.

III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce – skok wzwyż

38

III a

Marta Bogonowicz

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Lekkoatletyce – sztafeta 4x100m,

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Lekkoatletyce – rzut młotem,

VI miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce – rzut młotem.

39

III a

Oliwia Jasiński

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w Lekkoatletyce – sztafeta 4x100m.

40

III a

Julia Karwat

VI miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce – rzut młotem.

41

III a

Magdalena Kolek

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Lekkoatletyce – sztafeta 4x100m,

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Lekkoatletyce – rzut dyskiem,

VI miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce – pchniecie kulą.

42

III a

Sylwia Kucharzak

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w Lekkoatletyce – sztafeta 4x100m,

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w Lekkoatletyce.

43

III a

Aleksandra Maćków

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Lekkoatletyce – skok w dal,

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w Lekkoatletyce – sztafeta 4x100m,

IV miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce – rzut oszczepem.

44

III a

Agnieszka Mariowska

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Lekkoatletyce – 300m,

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w Lekkoatletyce – 200m,

V miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce – rzut młotem.

45

III a

Aleksandra Świerczewska

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Lekkoatletyce – chód sportowy.

46

III a

Monika Świerczewska

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Lekkoatletyce – chód sportowy.

47

III a

Aleksandra Szczygielska

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

48

III a

Aleksander Fudali

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Lekkoatletyce – rzut młotem,

III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce – rzut młotem.

49

III a

Paweł Krawczuk

I miejsce w Mistrzostwach Województwa SZS w Lekkoatletyce - biegu na 2000 m,

II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce - w biegu na 2000 m,

III miejsce w Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich.

50

III a

Michał Herman

I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS w Lekkoatletyce - w sztafecie olimpijskiej,

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

51

III b

Bieda Dawid

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Lekkoatletyce – 110m ppł,

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Lekkoatletyce – chód sportowy,

IV miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkoatletyce – chód sportowy.

52

III b

Katarzyna Kniaź

II miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS w Biegach Przełajowych w kategorii młodziczek,

III miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS w Biegach Przełajowych w kategorii juniorek młodszych,

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w Lekkoatletyce.

53

III c

Przemysław Maciejewski

II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS w Lekkoatletyce - skok w dal.

54

III c

Artur Bryja

I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS w Lekkoatletyce - w sztafecie olimpijskiej,

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Gimnazjum w Korfantowie